Casa Praia Sao Jose Villa
Deze gesitueerde in São José da Coroa Grande Casa Praia Sao Jose Villa São José da Coroa Grande is gelegen op 18-minuten loopafstand tot het Una Museum en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.
Gasten Praia de São José da Coroa Grande op slechts 1 km afstand vinden en het centrum van São José da Coroa Grande binnen 15 minuten te voet bereiken. Dit vakantiehuis is binnen 25 minuten wandelafstand van Gravata's beach gelegen.
Ervaar ultiem comfort in de keuken van Casa Praia Sao Jose Villa, voorzien van keukengerei. Miraculo Restaurante e Receptivo, waar gerechten uit de Braziliaanse keuken worden geserveerd, ligt op slechts 1 km afstand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia de Sao Jose da Coroa Grande1666 km
- Zoológico Pet Silvestre4019 km
- Praia de Coroa Grande1475 km
- strand Peroba4286 km
- Gravata's beach2074 km
- Igreja São José1617 km
- Una Museum1283 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes109 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Terras
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Casa Praia Sao Jose Villa?
Casa Praia Sao Jose Villa biedt parkeerplaatsen waar u uw auto kunt achterlaten. - ❓
Hoe ver is Guararapes van Casa Praia Sao Jose Villa?
Er is een 110-km afstand tussen Guararapes en Casa Praia Sao Jose Villa. - ❓
Welke betaalmethoden worden door Casa Praia Sao Jose Villa ondersteund?
Bij Casa Praia Sao Jose Villa kunnen gasten zowel met Mastercard, Visa en Hipercard als ook met andere betaalwijzen betalen.